Park Lotników Inwestor Apartamenty w Parku Lotników

Grupa Matejek Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją projektów z zakresu budownictwa mieszkalnego. Nasze projekty tworzone są przez najbardziej cenione pracownie architektoniczne. Stosujemy materiały wyłącznie najlepszej jakości, dzięki czemu nasze inwestycje zawsze charakteryzują się wysokim standardem wykonania.

Tworzone przez nas lokale wyróżniają się na rynku ze względu na ich funkcjonalność, estetykę wykończenia i wysoki komfort użytkowania. Mieszkania, które proponujemy znajdują się w dogodnych lokalizacjach, zapewniających nie tylko łatwą i szybką komunikację z każdą częścią miasta, ale również ciszę, bezpieczeństwo i spokój. Do potrzeb, planów i marzeń każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Oferujemy ponadto jasne, przejrzyste i z góry określone warunki, bez kruczków prawnych i z gwarancją pełnego bezpieczeństwa transakcji. Zapewniamy również fachowe doradztwo na każdym etapie wyboru mieszkania marzeń.

Zapraszamy na www.matejek.pl

Dane Spółki:
Matejek Sp. z o. o.
Ul. Szlak 77/134
31-153 Kraków
NIP: 675-131-47-65

Szanowni Państwo!

Inwestycja Apartamenty w Parku Lotników w całości została sprzedana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą drugą inwestycją www.krowodrzafort.pl

Z poważaniem

Grupa Matejek